Podpořte nás

Na stavbu máme platné stavební povolení a na začátku podzimu 2023 bychom rádi začali stavět. Díky vysokému stupni připravenosti celého projektu se nám v závěru roku 2022 podařilo uspět s žádostí v investiční výzvě od MŠMT, v rámci které získáme přes 9,3 mil. Kč. Tato dotace nám společně s bezúročnou půjčkou z Fondu nemovitostí Junáka pokryje většinu nákladů z celkových 13,5 mil. Kč. Dále máme za sebou první dárcovskou sbírku a rozjednanou podporu ze strany města Moravské Budějovice. Na samotnou stavbu nám zbývá dofinancovat přibližně 1,6 mil. Kč z celkové částky. Tímto bychom vás chtěli požádat o jakýkoliv sponzorský dar, díky kterému budeme moci dokončit celý zamýšlený projekt výstavby nové klubovny a dosáhnout tak stanoveného cíle.

Aktuální sbírka:

Zrovna připravujeme novou sbírku na rok 2024, pokud nás chcete podpořit, kontaktujte prosím vedení střediska 🙂
 

Poděkování dárcům

Dárcům, kteří se nás rozhodnou podpořit, bychom chtěli veřejně poděkovat a např. využít vaše logo či jméno. Máme na to nastavené vnitřní kategorie do kterých dárce řadíme a s každým z Vás zavřeme dárcovskou smlouvu a domluvíme detaily poděkování.

Vaši podporu rádi využijeme během celé stavby, tj. v letech 2023, 2024 a 2025. Dary za všechna období sčítáme a dárcovskou kategorii stanovuje na základě celkové částky.